Lg l fino ekran dotykowy

GASTRO POS jest programem, który kupi na błyskawiczną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo znany organizm na zbycie gastronomicznym cieszy się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w pozycji kelnerom zaś tym tymże ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych i długich szkoleń, a bardzo łatwa forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z pełną gamą funkcji, bardzo dużo sprawdzi się w nie chociaż w średnim, pojedynczym lokalu, a także w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi mocno elastycznym systemem, jaki kupimy na zbytu. W relacji od profilu lokalu, lub jest zatem bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najkorzystniejsze dla Twoich potrzeb.

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_elzab_k10/

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych ludzi do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy jak i efektu jaki tworzy. W zależności od stanowiska, można i ustalić widok opcji tak, aby był on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel ma dojazd do całych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do indywidualnych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z planami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.