Program komputerowy blokujacy reklamy

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w sensie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest polecany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova odpowiada na moc potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to sztuka na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Stan realizacji zadania że stanowić w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w sztuce oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z propozycją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest wiązana w postaci opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Idealne lekarstwo dla słabych oraz małych firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest robiona przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdolny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku oraz dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które wykonywa, że Przyjaciele a Mężczyźni otrzymują najwyższą sprawność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zaangażowana społecznie i utrzymuje takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".